Dlaczego warto uczyć się angielskiego w szkole językowej?

Chciałbyś podszlifować swój angielski? Zapisz się na kurs językowy!

Trudno funkcjonować w dzisiejszym świecie bez znajomości języka angielskiego. Coraz więcej pracodawców wymaga od potencjalnych pracowników, ubiegających się o wakujące stanowisko w firmie, wykazania się umiejętnościami językowymi. Oczywiście nadal jest wiele zawodów, które znajomości angielskiego nie wymagają, ale jeśli zależy Ci na karierze i dobrze płatnej pracy, dołóż wszelkich starań, aby Twój angielski był na jak najwyższym poziomie. To samo dotyczy absolwentów szkół średnich, którym zależy na podjęciu nauki na zagranicznym uniwersytecie. Bez znajomości języka niewiele można się nauczyć. Niezależnie od tego, jaki powód skłania Cię do nauki angielskiego, powinieneś wiedzieć, że najlepsze rezultaty przynosi nauka w szkole językowej.

 

Szkoła języków obcych

Szkoły językowe oferują różne formy nauczania: lekcje stacjonarne, online oraz np. w Twoim miejscu pracy. Kursanci mają do wyboru zajęcia grupowe, których niewątpliwą zaletą jest to, że stanowią okazję do zawarcia interesujących znajomości oraz sprawdzenia nabytych umiejętności w komunikacji z innymi; a także zajęcia indywidualne, które co prawda więcej kosztują, ale są w zupełności zorientowane na Twoje potrzeby.

 

Zalety nauki angielskiego w szkole językowej

Nauka angielskiego w szkole językowej jest o wiele efektywniejsza niż samodzielne wkuwanie słówek i uczenie się gramatyki. W szkole językowej skonfrontujesz swoje rzeczywiste umiejętności z oceną wykwalifikowanych nauczycieli, nauczysz się rozmawiać w obcym języku, zrobisz daleko idące postępy. Pod nadzorem profesjonalnego lektora łatwiej Ci będzie opanować wymowę poszczególnych słów.

 

Cambridge School of English

Bardzo dobrą szkołą języka angielskiego, mogącą się poszczycić ponad 25-letnim doświadczeniem, jest Cambridge School of English. Placówka ta mieści się w samym centrum Warszawy – na ul. Widok 10. Bez problemu można się tam dostać komunikacją miejską. Nieco trudniej dojechać samochodem, ponieważ – jak to w centrum – kłopotów może przysporzyć znalezienie miejsca parkingowego. Szkoła mieści się na pierwszym piętrze zabytkowej kamienicy i charakteryzuje się niepowtarzalnym klimatem. Poszczególne pomieszczenia, utrzymane w przedwojennym stylu kameralnych sal szkoleniowych, oddzielone są od siebie wielkimi, drewnianymi drzwiami. Wysokie zdobione sufity dodają całości splendoru.

 

Na podkreślenie zasługuje również obsługa biura, składająca się z pogodnych, młodych osób, które chętnie przyjdą Ci z pomocą. Metodycy zadbają o to, abyś wybrał odpowiedni dla siebie poziom nauczania, a obsługa klienta pomoże Ci dobrać kurs pod kątem Twojej dyspozycyjności, ew. zaproponuje otworzenie nowej grupy (już od 2 osób). Zajęcia przebiegają w bardzo przyjaznej atmosferze. Profesjonalni native speakerzy pomogą Ci w nauczeniu się poprawnej wymowy angielskich słów i zwrotów. Jeśli nie jesteś do końca przekonany, czy chciałbyś zapisać się na zajęcia, możesz wziąć udział w bezpłatnej lekcji próbnej. Szkoła organizuje też spotkania przeznaczone dla dzieci oraz współpracuje z British Council w ramach przygotowania kursantów do egzaminów międzynarodowych. Jeśli chciałbyś podjąć kurs języka angielskiego, biuro Cambridge School of English z całą pewnością będzie dobrym wyborem.

 

Polecane

4 kluczowe strategie szybkiej nauki języka angielskiego

4 kluczowe strategie szybkiej nauki języka angielskiego

Uczysz się języka angielskiego i zależy Ci na tym, by jak...

Dlaczego warto uczyć się języka francuskiego?

Dlaczego warto uczyć się języka francuskiego?

Najpopularniejszym obecnie językiem, którego uczy się już...

Jak przetrwać sesję egzaminacyjną?

Jak przetrwać sesję egzaminacyjną?

Sesja egzaminacyjna to czas ogromnego stresu i...

Lęk egzaminacyjny

Lęk egzaminacyjny

Doświadczają go uczniowie, studenci, jak również osoby...

Galeria zdjęć

Kiedy zacząć uczyć dziecko języków obcych? Nauka języka w tempie ekspresowym – jakie metody wybrać? Jaką uczelnię wybrać? Egzaminy na studia aktorskie – to nie fraszka
comments powered by Disqus